4. kolejka rundy zasadniczej I ligi PLKnW - przegrana z Mistrzem Polski

4 kol PLKNWW pierwszym meczu 2022 roku znacznie ulegamy drużynie KSS Mustang Konin. Mecz rozpoczął się szybkim 8 punktowym prowadzeniem drużyny Mistrza Polski. Brak skuteczności w ataku nie pozwolił nam na odrobienie tej straty do połowy meczu i do przerwy to Mustang prowadził 28:38. Druga połowa spotkania to już tylko stopniowe powiększanie przewagi przeciwnika. Udało nam się zrobić mały zryw w końcówce 3 kwarty i odrobić kilka punktów, lecz nie dało to satysfakcjonującego rezultatu. W międzyczasie sędziowie podyktowali naszemu zawodnikowi z pierwszej piątki drugi niesportowy faul i zgodnie z przepisami musiał on bezpowrotnie opuścić boisko, co ostatecznie zniwelowało nasze szanse na wyszarpanie zwycięstwa z rąk Mustangów z Konina. Wynik końcowy 54:86.

W pozostałych meczach I ligi For Heroes Kraków przegrał na własnym parkiecie z IKS GTM Konstancin wynikiem 48:64. Pauzowała drużyna Górnik Toyota Wałbrzych. W sobotę 29 stycznia o godzinie 15:00 w Wałbrzychu rozegramy mecz 5 kolejki PLKnW z miejscowym Górnikiem Toyota.

KS PACTUM Scyzory Kielce 54:86 KSS Mustang Konin

(10:18, 18:20, 15:23, 11:25)

Kielce: Moćko F. 25 (2x3), Gładysz 18, Sobieraj 8, Świeboda 2, Wrona 1, Szymczak, Moćko S., Jabłoński, Minda

Tabela po 4 kolejce (punkty / rozegrane mecze / zwycięstwa / porażki / bilans pkt)

1. KSS Mustang Konin - 6 pkt / 3 / 3 / 0 / 231:161

2. IKS GTM Konstancin - 6 pkt / 4 / 2 / 2 / 226:241

3. KS PACTUM Scyzory Kielce - 5 pkt / 3 / 2 / 1 / 197:160

4. Górnik Toyota Wałbrzych 4 pkt / 3 / 1 / 2 / 173:173

5. For Heroes Kraków 3 pkt / 3 / 0 / 3 / 99:191