Wygrana 7 kolejka PLKnW

Kielce-Kraków 7 kolejkaPewne zwycięstwo w niedzielnym ligowym meczu z Fundacja For Heroes Kraków. Co prawda pierwsza kwarta nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu i przeciwnik zaskoczył nas kilkoma skutecznymi akcjami - pierwsza kwarta skończyła się tylko 4-punktowym prowadzeniem naszego zespołu. Na szczęście szybko udało nam się wrócić na swój tor i w każdej kolejnej odsłonie stopniowo powiększaliśmy przewagę, ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 84:44.

Ogromnie dziękujemy za wsparcie naszych kibiców! Miło było słyszeć podczas meczu rywalizację dopingową z grupką kibiców z Krakowa. Wasza aktywność bardzo nas motywuje ????

KS PACTUM Scyzory Kielce 84:44 For Heroes Kraków

(16:12, 27:12, 25:16, 16:4)

Kielce: Moćko F. 32 (2x3), Gładysz 20, Sobieraj 15, Świeboda 13, Moćko S. 2, Wrona 2, Szymczak, Jabłoński, Minda

Polski Związek Koszykówki Polska Liga Koszykówki na Wózkach Pactum Kancelaria Finansowa Orto-Punkt Carico Poland Miasto Kielce Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego