Wyjazdowe zwycięstwo w 1 kolejce PLKnW

I kolejka 2021Nasi zawodnicy wracają zwycięsko z pierwszego ligowego meczu, który rozegrali na konstancińskim parkiecie. Gospodarze zaskoczyli nas na początku meczu i skutecznie wykorzystali naszych zaspanych scyzoryków, wygrywajac I kwartę wynikiem 12:9. Na szczęście szybka pobudka w drugiej kwarcie i błyskawiczne wyjście na 14 punktowe prowadzenie do pierwszej połowy, nie pozostawiło już złudzeń drużynie IKS-u na zwycięstwo. Do końca meczu już spokojnie prowadziliśmy mecz, skutecznie przeprowadzając akcje w ataku i szczelnie zamykając naszą strefę podkoszową co powodowało wiele niecelnych rzutów naszego przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 70:46 i do Kielc  wracamy z dwoma punktami w tabeli. W Koninie ząś miejscowy KSS Mustang zgarnął też swoje 2 pkt wygrywając bardzo zacięty mecz z Górnikiem Toyota Wałbrzych (75:66). W następny weekend, 23-24 października na suchedniowskim parkiecie rozegramy drugi turniej z serii PACTUM Cup 2021. Będziemy gościć IKS GTM Konstancin, Gónika Toyotę Wałbrzych oraz For Heroes Kraków.

PACTUM Scyzory Kielce 70-46 IKS GTM Konstancin

(9:12, 25:8,14:12,22:14)

Kielce grali:

Wrona Michał. Moćko Szymon 5pkt(1x3), Szymczak Jan 2pkt, Moćko Filip 22pkt (4x3), Gładysz Szymon 21pkt, Minda Mariusz 6pkt,  Sobieraj Krystian 14pkt,

Konstancin grali:

Tyburowski Rafał 24pkt(1x3),  Kacprzak Marek, Garbacz Arkadiusz 12 pkt, Pilch Arkadiusz, Treter Rafał 4pkt. Piotr Pawełko 6pkt,Bonio Przemysław.