PACTUM Scyzory Kielce zdobywcą Pucharu Polski w 2018 roku !!!

PP 2018Nasza drużyna była organizatorem wraz z PZKosz dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kielce i Urzędu Marszałkowskiego silnie obsadzonego Turnieju w koszykówce na wózkach . Było obecnych 5 najlepszych zespołów z Polskiej Ligi ekipa Mistrza Polski IKS GTM Konstancin, v-ce Mistrza Polski AKCESMED Start Rzeszów brązowego medalisty KS Mustang Konin, Start Wrocław i my gospodarze KS PACTUM Scyzory Kielce.

W sobotę pokonaliśmy Start Wrocław oraz po zaciętym pojedynku również Pokonaliśmy aktualnego Mistrza Polski IKS GTM Konstancin. Pojedynek był bardzo wyrównany ale nasza drużyna wyszła z tego pojedynku zwycięsko. W niedziele pokonaliśmy zdobywce Pucharu Polski z 2017 r drużynę AKCESMED Start Rzeszów różnica 11 pkt i tylko 1 zwycięstwo w ostatnim meczu KS Mustang Konin gwarantowało nam pewne zdobycie Pucharu Polski.20 pkt przewagi po końcowym gwizdku sędziego oznaczało że Puchar należy do Kielc! Po raz pierwszy w historii klubu zdobyliśmy Puchar Polski! Dziękujemy wszystkim ekipom IKS GTM Konstancin,AKCESMED Start Rzeszów, Mustang Konin, Start Wrocław za przybycie i za bardzo miły koszykarski weekend.

Teraz szykujemy się do następnego turnieju tym razem rozgrywek Polskiej Ligi. Będziemy grać pierwszą kolejkę w dniu 16/12 w Suchedniowie gdzie podejmujemy Górnik Toyota Wałbrzych ,

Dziękujemy

Sponsorom Kancelarii Finansowej, PACTUM, ORTO- Punkt i Medbud ,Biernat Dachy

Echo dnia za Patronat Medialny.

Turniej został zorganizowany dzięki wsparciu dzięki wsparciu finansowym Urzędu Miasta Kielce i Urzędu Marszałkowskiego

Wyniki turnieju o Puchar Polski 2018:

KS PACTUM Scyzory Kielce-67:50 Start Wrocław

(13:10,17:7, 16:10, 21:23)

Kielce grali: Moćko Filip. 13 pkt , Gładysz Szymon 28pkt, Sobieraj Krystian 3pkt, Świeboda Jarosław 10 pkt, Minda Mariusz 2 pkt , Wrona Michał , Gajewski Jarosław 9 pkt (1x3) , Moćko Szymon, Ireneusz Koczwara 2 pkt,Szymczak Jan.

KS PACTUM Scyzory Kielce 66:49 IKS GTM Konstancin

(23:14, 19:18, 12:13, 12:4)

Kielce grali: Moćko F. 31 pkt (2x3), Gładysz 14, Sobieraj 2 , Świeboda 2, Minda Mariusz 2, Wrona 8, Gajewski 5 (1x3) , Moćko S. ,Koczwara, Szymczak 2 .

KS PACTUM Scyzory Kielce 64:53 AKCESMED Start Rzeszów

(9:11,19:18,16:15,20:9)

Kielce grali: Moćko Filip 28 (2x3) , Gładysz 14 , Sobieraj Krystian , Świeboda Jarosław 14, Minda Mariusz , Wrona Michał 4, Gajewski Jarosław , Moćko Szymon.,Ireneusz Koczwara Szymczak Jan 2.

KS PACTUM Scyzory Kielce 65: 45 Mustang Konin
(18:9,16:10,22:12,9:14)

Kielce grali: Moćko Filip 30 , Gładysz Szymon 7 , Sobieraj Krystian 4, Świeboda Jarosław 10, Minda Mariusz , Wrona Michał 7 (1x3), Gajewski Jarosław3 (1x3) , Moćko Szymon 2.,Ireneusz Koczwara2, Szymczak Jan.