Dwa zwycięstwa w Olsztynie! Wracamy do domu z kompletem punktów - II runda PLKnW 2014/15

ii runda plknw olsztyn 20150315 1730862240W sobotę 14 marca 2015 roku w Hali Stadion Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. J. Rusieckiego odbyła się II runda Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach, w której obok nas wzięły udział drużyny KSS Mustang Konin oraz gospodarze - AKS OSW Olsztyn. To właśnie oni rozegrali pierwszy mecz turnieju. Gospodarze ulegli drużynie z Konina, spotkanie zakończyło się wynikiem 22:64.
O 11:30 nasza drużyna zmierzyła się ze zwycięzcą z pierwszego meczu - Mustangiem. Nie od dziś wszyscy wiemy, że mecze pomiędzy nami są zawsze bardzo ciekawe i emocjonujące. Tym razem nie było inaczej, wynik przez cały mecz utrzymywał się na podobnym poziomie, ale jednak od początku z przewagą naszej drużyny, co ostatecznie dało nam zwycięstwo 49:42 nad zawodnikami z Konina i dwa ważne punkty w tabeli.
Trzecie i ostatnie spotkanie turnieju zagraliśmy z gospodarzami - Olsztynem. W meczu tym daliśmy szansę naszym czterem najmłodszym zawodnikom, aby przetarli swoje szlaki w karierze koszykarskiej i zyskali nowe doświadczenie, bo to przecież oni są nadzieją tego sportu! Mecz ten zakończył się wynikiem 54:28 dla naszego zespołu. 

Poniżej dokładne wyniki spotkań:

 

KSS Mustang Konin 64:22 AKS OSW Olsztyn

 

UKS FAR Scyzory Kielce 49:42 KSS Mustang Konin
(10:7, 11:9, 12:6, 16:20)
Grali: Moćko S., Gajewski J. 11 pkt, Koczwara I., Pietrzyk K. 17 pkt, Garbacz A. 17 pkt, Minda M. 4 pkt, Sobieraj K., Wrona M.

 

AKS OSW Olsztyn 28:54 UKS FAR Scyzory Kielce
(6:10, 6:13, 5:17, 11:14)
Grali: Moćko S., Gajewski J. 6 pkt, Koczwara I. 2 pkt, Pietrzyk K. 25 pkt, Garbacz A. 13 pkt, Minda M. 6 pkt, Sobieraj K., Kozieł K., Wrona M.

Najlepiej punktujący w naszej drużynie:
Krzysztof Pietrzyk - 42 pkt
Arkadiusz Garbacz - 30 pkt
Jarosław Gajewski - 17 pkt

 

II runda PLKnW Olsztyn

 

Kielce-Konin

 

 

Kielce-Konin II

 

 Olsztyn-Kielce

 

Serdecznie dziękujemy drużynie AKS OSW Olsztyn za gościnność i miłą atmosferę.

Wam wszystkim za to, że trzymaliście kciuki - jak widać znów dało to pozytywny efekt!

Już 28 marca będziemy gościć w Kielcach zawodników z Łodzi i Konstancina w III rundzie Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach - szczegóły już niebawem! :)

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

 

inwestuj-w-kielcach.jpg

logo-PACTUM

far

 

 

 

urzad marsz m