Ruszamy do Budapesztu! - III runda RGK Cup 2014/215

III runda RGK Cup w BudapeszcieW sobotę 28 lutego nasza drużyna zmierzy się po raz ostatni w fazie grupowej ligi RGK Cup 2014/2015, która tym razem, dzięki gościnności reprezentacji Węgier zostanie rozegrana w Budapeszcie. Spotkania te zadecydują z kim będziemy rywalizować w fazie play-off. Przypominamy, że po dwóch rundach nasza drużyna prowadzi w tabeli grupy A z 8 pkt na koncie, zaraz za nami Hobit Brno 6 pkt oraz reprezentacja Węgier 4 pkt. Trzymajcie za nas kciuki, a my postaramy się godnie zaprezentować i przywieźć komplet punktów!

 

 

 

Plan rozgrywek przedstawia się następująco:

09:00 Węgry - FAR Scyzory Kielce

11:00 FAR Scyzory Kielce - SK Hobit Brno

13:00 SK Hobit Brno - Węgry

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

 

inwestuj-w-kielcach.jpg

logo-PACTUM

far

 

 

 

urzad marsz m