Turniej koszykówki na wózkach pod patronatem ks. bp Mariana Florczyka oraz ks. Witolda Janochy 07.02.2015 - Suchedniów

plakat luty 2015 20150128 1249884049Mamy zaszczyt zaprosić Was na turniej koszykówki na wózkach pod patronatem ks. bp. Mariana Florczyka oraz ks. Witolda Janochy, który odbędzie sie w Hali Sportowej przy ul. Sportowej 3 w Suchedniowie. Tym razem będziemy gościć zawodników z czołowych drużyn w Polskiej Lidze Koszykówki na Wózkach tj, KSN START Warszawa - wielokrotny zdobywca pucharu Polski oraz tytułu Mistrza Polski oraz IKS GTM Konstancin - wielokrotny medalista Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Po raz pierwszy w naszym planie rozgrywek przewidziany jest mecz pomiędzy młodymi zawodnikami U22 z naszej drużyny oraz teamu KSN START Warszawa!
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki, naszej drużyny oraz wszystkich chętnych do kibicowania! Gwarantujemy Wam dużą dawkę emocji, warto odrzucić sobotnie obowiązki i przyjechać wraz z całą rodziną na turniej. Liczymy na Wasze wsparcie!
 

 

 

 
 
 
 
 
 
Miejsce: 
 
HALA SPORTOWA
Suchedniów
ul. Sportowa 3
 
 
mapka dojazdu od drogi S7 (kliknij na zdjęcie aby powiększyć):

Image and video hosting by TinyPic

 

 

Patronat honorowy:

Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Sportowców - ks. bp. Marian Florczyk

Krajowy Duszpasterz Sportowców Niepełnosprawnych - ks. Witold Janocha

 

 

Plan rozgrywek:

I mecz - godzina 10:00

KSN START Warszawa - IKS GTM Konstancin

Uroczyste otwarcie - godzina 11:45

II mecz - godzina 12:00

UKS FAR Scyzory Kielce - KSN START Warszawa


III mecz - godzina 13:45

UKS FAR Scyzory Kielce - KSN START Warszawa - U22 młodzież

IV mecz - godzina 15:00

UKS FAR Scyzory Kielce - IKS GTM Konstancin

Godzina 16:45
- Zakończenie turnieju - wręczenie nagród i pucharów

 

 

team 20150123 1029074066

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IKS GTM Konstancin > http://www.iks-konstancin.pl

 

KSN START Warszawa > http://ksn.waw.pl/koszykowka

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

 

inwestuj-w-kielcach.jpg

logo-PACTUM

far

 

 

 

urzad marsz m