Eurocup 2022 rozlosowany!

LepuyBędziemy z dumą reprezentować nasz kraj , nasze miasto Kielce oraz województwo świętokrzyskie w Europejskich Pucharach.

Na drodze losowania przez władze IWBF Europe nasza drużyna została zakwalifikowana do grupy C - Euroleague 3. Gospodarzem turnieju eliminacyjnego będzie francuska drużyna Handibasket Le Puy i to właśnie na ich parkiecie, w malowniczej miejscowości Le Puy-En Velay, w dniach 10-13 marca 2022 roku zagra 5 drużyn z Europy o awans do finałowego turnieju Euroleague 3. Oprócz gospodarzy oraz naszych scyzoryków, udział weźmie francuski Leopards De Guyenne Bordeaux, turecki Karabük Demir Kartal GSK oraz bośniacki KIK ZMAJ Gradacac. Już się nie możemy doczekać!

 

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

 

inwestuj-w-kielcach.jpg

logo-PACTUM

far

 

 

 

urzad marsz m