Wielkie emocje w Suchedniowie i wygrany mecz rewanżowy z Konstancinem

Kielce-KonstancinW niedzielę 23 lutego rozegraliśmy 6 kolejkę I Ligi w Koszykówce na wózkach. Mecz z aktualnym V-ce Mistrzem Polski IKS GTM Konstancin rozegrany został w Suchedniowie. Od początku spotkania goście przejęli inicjatywę, ale stopniowo nasz zespół doprowadził do lekkiej przewagi na naszą korzyść. Mecz był przez wszystkie 4 kwarty bardzo wyrównany, raz prowadziła nasza drużyna, raz zespół z Konstancina. W ostatniej 4 kwarcie kibice mogli oglądać bardzo emocjonującą końcówkę. Niespełna 1 minutę przed końcem na tablicy widniał remis. W przedostatniej akcji meczu nasz zespół wyszedł na 2 pkt prowadzenie po celnych rzutach osobistych i już nie oddaliśmy go do końca spotkania.

 

 

Dziękujemy sponsorom:

KS PACTUM Scyzory Kielce, Dafi, Orto-Punkt, Carico Poland

oraz

TVP3 Kielce i Echo Dnia Świętokrzyskie za Patronat medialny.

 

Za 2 tygodnie, w dniach 12-15 marca ruszamy na podbój na Europejskich Pucharów do greckich Salonik - szczegóły niebawem!

 

Wyniki:

 

KS PACTUM Scyzory Kielce 58:56- IKS GTM Konstancin

(17:15, 15:12, 10:13, 16:16)

 

Kielce grali: Moćko Filip 23pkt (2x3) , Gładysz Szymon 15pkt, Sobieraj Krystian , Świeboda Jarosław 4 pkt , Minda Mariusz 6 pkt, Wrona Michał 10pkt , Gajewski Jarosław, Moćko Szymon, Ireneusz Koczwara, Szymczak Jan.

 

Konstancin grali: Tyburowski 20pkt, Garbacz 9pkt, Pawełko 12pkt, Treter 2pkt, Pietrzyk 6 pkt ,Cyrul 5 pkt, Kacprzak  2 pkt, Staręga, Dobek.

 

Pozostałe wyniki

 

Mustang Konin 97:20 Górnik Toyota Wałbrzych

 

Pauzowała drużyna Salutare Wrocław.

 

Tabela po 6 kolejce:

 

1. KS Mustang Konin

 

2. KS PACTUM Scyzory Kielce 

 

3. IKS GTM Konstancin 

 

4. Górnik Toyota Wałbrzych 

 

5. Salutare Wrocław

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

 

inwestuj-w-kielcach.jpg

logo-PACTUM

far

 

 

Świętokrzyskie Stowarzyszenie
"WSPÓLNIE POMAGAMY"

 

 

urzad marsz m