Dar od Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają dla naszej drużyny!

Turniej Charytatywny14 grudnia 2019 roku o godzinie 9:00 w Bilczy pod Kielcami rozpocznie się III Mikołajkowy Turniej Charytatywny im. Kamila Pastuszki. Wydarzenie to jest organizowane przez Stowarzyszenie Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni i wyrażamy ogromną wdzięczność, że właśnie w tym roku zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie dla naszej drużyny! Jak dobrze wiecie uprawianie sportu jakim jest koszykówki na wózkach wiążę się ze stałymi kosztami związanymi chociażby z naprawą lub wymianą kosztownego sprzętu.

Sędziowie piłkarscy z woj. świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego - ludzie ogromnego serca - zaoferowali formę pomocy, za którą już dziś serdecznie dziękujemy! W trakcie wydarzenia, nasza drużyna w swojej przerwie między meczami Pucharu Polski, przeprowadzi mały pokaz umiejętności oraz udostępni wózki dla chętnych, aby każdy mógł spróbować jak to jest. Serdecznie zapraszamy!

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

 

inwestuj-w-kielcach.jpg

logo-PACTUM

far

 

 

Świętokrzyskie Stowarzyszenie
"WSPÓLNIE POMAGAMY"

 

 

urzad marsz m